Користувачів: 0

Головна » 2013 » Серпень » 15 » А наші кращі
12:26
А наші кращі

З 20 по 25 липня в м. Скадовську Херсонської області відбулися Всеукраїнські фінальні змагання з футболу на приз «Золотий колосок» серед юнаків 2001 року народження. Всього в турнірі взяли участь 18 команд. Вигравши 3 гри й звівши 1 внічию, наша команда посіла 1 місце в групі й вийшла до фінальної частини змагань, де в результаті зайняла 5 місце.

До збірної команди районної Організації «Колос» увійшов учень сьомого класу Чумаківської СЗШ Гаркуша Владислав. У змаганнях з елементів техніки гри в футбол Владислав Гаркуша у вправі з жонглюванням, підбивши його 153 рази за 1 хвилину, став сильнішим в Україні і був нагороджений грамотою Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України.

Від усієї душі вітаємо Владислава з перемогою та бажаємо подальших успіхів.

Категорія: НОВИНИ ШКОЛИ | Переглядів: 499 | Додав: natali | Рейтинг: 0.0/0