герб та флаг

КЗ Чумаківська 
ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наш рідний край
Меню сайту
Наше опитування
Який предмет подобається більше?
Всього відповідей: 155
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Гарячі лінії

Національна дитяча гаряча лінія

Національна дитяча гаряча лінія

Національна гаряча лінія з питань запобгання домашнього насильства

Національна гаряча лінія

Олімпіади,конкурси,МАН

ПЕРЕМОЖЦІ

 ІІ туру  предметних олімпіад 2019-2020 н.р.

  • Чорний Роман 11 кл   -   2 місце з інформаційних технологій – вчитель Карпа С. М.;
  • Писанець Марія 10 кл   – 2 місце з інформаційних технологій -  вчитель Карпа С. М.;
  • Чуб  Назар 9 кл - 2 місце з інформаційних технологій - вчитель Карпа С. М.;
  • Чорний Роман 11 кл –    3 місце     з фізики   –       вчитель Карпа С.М.;
  • Чорний Роман 11 кл –    2місце з інформатики(програмування) –вчитель Карпа С.М.;
  • Писанець Марія 10 кл -    2 місце з інформатики     –     вчитель Карпа С.М.;
  • Писанець Марія  10 кл –  2 місце      з математики    –   вчитель Карпа І.В..

 

Вчитель інформатики Карпа С.М. організував учнів на участь у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп’ютерної вправності “Бобер – 2019”,

який відбувся 11 листопада 2019 року. У конкурсі взяли участь 10 учнів з 6 – 11 класів.

 Результати конкурсу:

  • добрий результат – 4 учні (Чорний Роман (11 кл), Поляков Олексій (11 кл), Серьогін Валентин(8 кл) , Готвянська Дарія (10 кл)

 

  • учасник конкурсу – 6 учнів (Хромова Валерія(10 кл) , Маладика Руслан (10 кл), Приходченко Даніїл(8 кл), Чепіжко Олександр(8 кл),
  • Палало Ілля(7 кл), Шатило Богдан (6 кл). 

                                                                      ІІ  тур   Міжнародного конкурса  імені Петра Яцика 

 1. Карпеліна Кароліна Максимівна (10 кл.)- 3 місце- вчитель Лобода С.М.         

                                             ІІ тур Міжнародного   конкурса ім.Т.Г.Шевченка

 

 

Прізвище , імя,по батькові учня

Прізвище вчителя

Клас

Бали

Місце

1

Шатило Богдан

Лобода С.М.

6

15

3

    2.

Карпеліна Кароліна

Лобода С.М.

10

13

3

 

Вчителі історії Моісєєнко Н.Ф. та Містюкович С.І організували учнів на участь у ІУ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з історії “На урок”.   

В олімпіаді  взяли участь 28 учнів з 9-11  класів.

 Результати олімпіади:

  • Диплом ІІІ ступеня  – 3 учениці 11 класу : Білоград Юлія, Кобеляцька Яна,Колодієнко Ірина.

Інші учні получили сертифікати учасників олімпіади.

Учителі Моісєєнко Н.Ф. та Містюкович С.І. получили свідоцтва про підготовку  учнів до ІУ Всеукраїнської інтернет-олімпіади з історії “На урок”

    Всеукраїнський  конкурс “Захисники України”.

У конкурсі  взяли участь 26 учнів з 9-11  класів.

Результати  конкурсу:

  • Диплом І ступеня -5 учнів : 10клас-Скомороха Максим, Маладика Руслан; 11 клас — Білоград Юлія, Поляков Олексій, Чорний Роман
  • Диплом ІІ ступеня- 3 учні : 10 клас - Пінчук Руслан, 11 клас-Кучер Ігор, Колодієнко Ірина.

 

 

ПЕРЕМОЖЦІ

 ІІ туру  предметних олімпіад 2017-2018 н.р.

Переможці

Місце

Предмет

Клас

Учитель

1.

Білоград Юлія Олександрівна

3

Біологія

Географія

9

Бердо С.Г.

Горяна С.І.

2.

Колісниченко Марія Владиславівна 3 Географія 8 Горяна С.І.

3.

Писанець Марія Юріївна 1

Математика

Фізика

8

Карпа І.В.

Карпа С.М.

4.

Карпеліна Кароліна Максимівна 3

районний Конкурс ім.П.Яцика з укр.мови

 

Англійська мова

8

Староконь Ю.О.

 

 

Маладика В.М.

5.

Біжко Іван Сергійович 2 Інформатика 11 Карпа С.М.

6.

Чорний Роман Олександрович 3 Інформатика 9

 

 Щиро вітаємо з перемогою ! Бажаємо нових досягнень!

                      

 

  Результати конкурсу з інформаційних технологій "Бобер"

 

 

Гра "Геліантус"

 

 

 

MsoNormal

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Баннеры