12 грудня в школі відбувся брейн-ринг "Права людини". Історичний розвиток нашої цивілізації на всіх етапах свого становлення постійно перетинался з одними і тими ж питаннями, які надалі були окреслені і узагальнені в цілісне поняття - права людини. Це сталося з абсолютно природних міркувань, так як всілякі утиски одних людей іншими завжди викликали відповідну і таку ж типову ситуацію, коли розклад сил по тим чи іншим причинам змінювався, а суспільство все ж прагнуло до деякої стабільності. У пору згадати знамениті слова з біблійного Писання: «Що посіє людина, те й пожне».
Після закінчення Другої світової війни і спробі усвідомлення всіх жахів зневаги прав і свобод людини, які вона оголила, міжнародне співтовариство постаралося об’єднатися в цих загальнолюдських поняттях і Генеральною Асамблею ООН 10-го грудня 1948-го року була прийнята Загальна декларація прав людини. Пізніше, в 1950-му році всім зацікавленим державам і організаціям було запропоновано відзначати цю дату як всесвітній День прав людини.
До цього свята було приурочено Тиждень прав людини у школі (8.12-12.12), який закінчився змаганням між 9 (команда "Праволюби") та 10 (команда "Переможці") класами. До уваги учасників конкурсу було запропоновано 7 турів, які вони мужньо витримали і показали свої знання.
Оцінювало конкурсантів журі у складі директора школи Моісєєнко Н.Ф., заст.директора по НВР Містюкович С.І. та заст. директора з ВР Скрипник Р.В.
Співучасниками конкурсу стали учні 3-го та 4-го класів, які підготували сценки з відомих казок. Завданням конкурсантів було визначити, які права казкових героїв порушено.
Після напруженої боротьби команд компетентне журі оголосило підсумки брейн-рингу - 35 : 35.
А це означає, що рівень знань команд досить високий.
Вітаємо команди з досягненням і бажаємо професійного росту.
|